Domovská stránka > Kontaktujte nás
Tel: + 86-29-86105123
Fax: + 86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Adresa: Rm 10802, blok B, budova Kairui, Xi'an hospodářský rozvoj zóny, Čína.
Manažer

Manager: Eva Hui

E-mail:Eva@rejeegroup.com

Vedoucí oddělení prodeje

Obchodní ředitel: Natalie

E-mail: Natalie@rejeegroup.com

Obchodní zástupce

Obchodní zástupce: Eric

E-mail:Eric@rejeegroup.com


Obchodní zástupce: Vincent

E-mail:Vincent@rejeegroup.com


Prodejní Merchandiser

Prodejní Merchandiser: Emma

E-mail:Emma@rejeegroup.com

Prodejní Merchandiser: Thomas

E-mail:Thomas@rejeegroup.com

Poprodejní služby

Poprodejní servis: Jason

E-mail:Jason@rejeegroup.com


Poprodejní servis: Kevin

E-mail:Kevin@rejeegroup.com


Technický personál

Technický personál: Alan

E-mail:Technical@rejeegroup.com


Pokladník

Hospodář: Julia

E-mail:Julia@rejeegroup.com




Výrobky